www.hotel-ubytovani.com
 

Hotel KOSMOS - NELZE SE UBYTOVAT *** ubytování Karlovy Vary

 
 
 
Hotel Karlovy Vary Kosmos - nelze se ubytovat - Služba na recepci je 24 hodinHotel Karlovy Vary Kosmos - nelze se ubytovat - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Karlovy Vary Kosmos - nelze se ubytovat -  je k dispozici připojení na internetHotel Karlovy Vary Kosmos - nelze se ubytovat -  je k dispozici letní terasaHotel Karlovy Vary Kosmos - nelze se ubytovat - disponuje kavárnouHotel Karlovy Vary Kosmos - nelze se ubytovat - K hotelu přísluší parkovištěHotel Karlovy Vary Kosmos - nelze se ubytovat - disponuje restauracíHotel Karlovy Vary Kosmos - nelze se ubytovat - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Karlovy Vary Kosmos - nelze se ubytovat - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Karlovy Vary Kosmos - nelze se ubytovat - na pokojích je telefonHotel Karlovy Vary Kosmos - nelze se ubytovat - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Hotel KOSMOS - NELZE SE UBYTOVAT
Zahradní 39, Karlovy Vary 36001
Česká Republika
Hotel-Karlovy-Vary-Kosmos@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Kosmos - nelze se ubytovat ubytování Karlovy Vary Aktuální počasí skoro zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel KOSMOS - NELZE SE UBYTOVAT - ubytování Karlovy Vary | Vítejte

 
Hotel Karlovy Vary Kosmos - nelze se ubytovat Hotel Kosmos Vám nabízí ubytování v příjemném prostředí v centru Karlových Varů. Výstavba hotelu se datuje do roku 1891 a citlivou rekonstrukcí je zachován ráz původního záměru stavitelů.

Ubytování v Karlových Varech
Poloha hotelu Kosmos naproti lázeňskému komplexu Thermal je atraktivní tím, že v těchto prostorách se konají všechny důležité akce včetně každoročního mezinárodního filmového festivalu, nespočet kulturních, zábavných a sportovních akcí. Zde také je zajištěno pro hosty hotelu Kosmos parkování vozů na hlídaných parkovištích. 

Lázně Karlovy Vary ubytování
Hotel Kosmos
má pro své hosty připraveno ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích s příslušenstvím, lednicí a také s televizí. Na pokojích psací stůl, telefon a připojení k internetu. Pro náročnější klientelu jsou připraveny apartmány s kompletním příslušenstvím.

Karlovy Vary Hotel Kosmos služby
Komfortní hotel střední třídy. Tým hotelu je hostům k dispozici 24 hodin denně. Ubytování s možností stravování. V ceně je zahrnuta snídaně. Cennosti lze uschovat na recepci. Rezervovat si můžete kuřácký či nekuřácký pokoj nebo pokoj s balkónem. Možnost ubytování s domácími mazlíčky. Placené parkování.

Hotel Kosmos stravování - restaurace
V hotelu Kosmos se nachází restaurace s celodenním provozem, která zajišťuje stravování, počínaje snídaní až po večeře, s možností polopenze nebo plné penze. Diabetická strava možná. V letních měsících je otevřena venkovní terasa s výhledem na jednu z promenád města Karlovy Vary. Večer posezení v hotelovém baru, pro malé občerstvení je zde kavárna - bistro.

Pobyt v lázních Karlovy Vary - dovolená - rekreace
Lázeňské město Karlovy Vary a jeho okolí nabízí mnoho možností, jak poznat krasy kraje pod Krušnými horami. Hotel Kosmos spolupracuje s lázeňskými domy a zajišťuje pro své hosty vždy kvalitní léčebné procedury v provozech s vysokým standardem těchto služeb. Ať už se jedná o léčbu zažívacího ústrojí, pohybového aparátu, páteře, kloubů či cukrovky nebo nadváhy. K těmto léčbám neodmyslitelně také patří každodenní pití léčebných pramenů. Pobyt v Karlových Varech Vám přinese nejen pevnější zdraví, ale načerpáte také nové síly, a získáte příjemné zážitky.